Mersin Doğanay Evden Eve Nakliyat

1. kattan 25. kata kadar uzanabilen raylı sistem asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde hem zamandan hem de paradan tasarruf ederek taşınabilirsiniz. Son zamanların en güveniliri taşıma sistemi haline gelen asansörlü eşya taşımacılığı ile aynı gün içinde evinizde veya ofisinizde oturmaya başlayabilirsiniz.

Geniş araç filomuz ve yük taşıma asansörlerimiz ile Mersin ve ilçelerimizde hemen hemen her kata ulaşarak hizmet sağlıyoruz.

Ergonomik yapısı sayesinde kurulumu ve kullanımı kolay olan yük asansörünün kurulacağı yerin eşyaların sığabileceği ve zemin şartlarının uygun olması yeterlidir. Aranan tek kriterimiz bu. Her durumda kullanılabilen asansörlü taşımacılık işlemlerimiz sırasında çektiğimiz fotoğrafları inceleyerek işin kolaylığı ve ekonomikliği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2 yanıt

  1. Doğanay Nakliyata güzel işlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bir taşıma ancak bu kadar güzel olur size ve ekibinize çok çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim. Taşınacak öğretmen arkadaşlara tavsiye ediyorum.

  2. Öncelikle doğanay ve doğanay çalışan personellerine çok teşekkür ederim ben evimi istanbuldan mersine taşıdım gerçekten çok memnun kaldım herkese tavsiye edebileceğim bi kurumsal firmadır burdan tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir